Dreptunghi Ale federaţie craiova viitorul cupa vocal Hamburger plata

VIITORUL - CRAIOVA 2-0 | Ianis Hagi o duce pe Viitorul in finala Cupei cu o  dubla marcata in poarta oltenilor! Viitorul - Astra, finala! | Sport.ro
VIITORUL - CRAIOVA 2-0 | Ianis Hagi o duce pe Viitorul in finala Cupei cu o dubla marcata in poarta oltenilor! Viitorul - Astra, finala! | Sport.ro

VIITORUL - CSU CRAIOVA // Papură ca Luis Enrique! Și-a dus jucătorii de la  CSU Craiova la paintball și visează la remontada cu Viitorul
VIITORUL - CSU CRAIOVA // Papură ca Luis Enrique! Și-a dus jucătorii de la CSU Craiova la paintball și visează la remontada cu Viitorul

Craiova 3-0 Viitorul Pandurii | Craiova castiga fara emotii si e ca si  calificata in finala Cupei Romaniei! | Sport.ro
Craiova 3-0 Viitorul Pandurii | Craiova castiga fara emotii si e ca si calificata in finala Cupei Romaniei! | Sport.ro

Viitorul, ”omenie” pentru Craiova! Calificarea oltenilor în Europa, decisă  de golul lui Eric
Viitorul, ”omenie” pentru Craiova! Calificarea oltenilor în Europa, decisă de golul lui Eric

VIITORUL - CRAIOVA 2-0 | Reactia lui Ianis Hagi dupa ce a calificat-o pe  Viitorul in prima finala de Cupa! Ce a spus despre meciul cu CFR Cluj din  campionat | Sport.ro
VIITORUL - CRAIOVA 2-0 | Reactia lui Ianis Hagi dupa ce a calificat-o pe Viitorul in prima finala de Cupa! Ce a spus despre meciul cu CFR Cluj din campionat | Sport.ro

Craiova - Viitorul Tg. Jiu 3-0 » Galop spre finală!

Rezumat Cupa României | Craiova - Viitorul 1-2

VIDEO Dinamo, Universitatea Craiova, Astra și Viitorul Pandurii sunt în  semifinale! | Cupa României
VIDEO Dinamo, Universitatea Craiova, Astra și Viitorul Pandurii sunt în semifinale! | Cupa României

Cupa României / Ne îndreptăm spre o finală Astra – Viitorul?

Alexandru Tudorie știe cum poate câștiga Universitatea Craiova Cupa  României: „Așa trebuie să intrăm!”. Cui dedică accederea în finală și ce  spune despre șansele la titlu
Alexandru Tudorie știe cum poate câștiga Universitatea Craiova Cupa României: „Așa trebuie să intrăm!”. Cui dedică accederea în finală și ce spune despre șansele la titlu

Video | Universitatea Craiova – Viitorul Pandurii Tg. Jiu 3-0. Trupa lui  Ouzounidis, ca și calificată în finala Cupei României
Video | Universitatea Craiova – Viitorul Pandurii Tg. Jiu 3-0. Trupa lui Ouzounidis, ca și calificată în finala Cupei României

Cupa României, semifinale: CFR – Astra și U Craiova – FC Viitorul : Europa  FM
Cupa României, semifinale: CFR – Astra și U Craiova – FC Viitorul : Europa FM

FC U Craiova 1948 - Viitorul Pandurii, amical spectaculos. Formația din  SuperLiga era condusă cu 3-1 în minutul 75. A urmat un adevărat recital -  Fanatik.ro
FC U Craiova 1948 - Viitorul Pandurii, amical spectaculos. Formația din SuperLiga era condusă cu 3-1 în minutul 75. A urmat un adevărat recital - Fanatik.ro

REZUMAT Cupa României: Universitatea Craiova - Viitorul Pandurii 3-0.  Aproape de finală
REZUMAT Cupa României: Universitatea Craiova - Viitorul Pandurii 3-0. Aproape de finală

CRAIOVA - VIITORUL 1-2 | Reactia eroului Viitorului: "Nu am castigat nimic,  a fost doar un meci!" Rivaldinho stie ce urmeaza pentru echipa lui Hagi |  Sport.ro
CRAIOVA - VIITORUL 1-2 | Reactia eroului Viitorului: "Nu am castigat nimic, a fost doar un meci!" Rivaldinho stie ce urmeaza pentru echipa lui Hagi | Sport.ro

Oltenii nu l-au iertat pe Gică Popescu. "Baciul", înjurat la partida Craiova  - Viitorul
Oltenii nu l-au iertat pe Gică Popescu. "Baciul", înjurat la partida Craiova - Viitorul

Viitorul Pandurii pierde la scor de neprezentare pe ”Ion Oblemenco”, cu U  Craiova, în manșa tur a semifinalei Cupei României. Echipa lui Lupuț a  început fiecare repriză cu câte un gol încasat
Viitorul Pandurii pierde la scor de neprezentare pe ”Ion Oblemenco”, cu U Craiova, în manșa tur a semifinalei Cupei României. Echipa lui Lupuț a început fiecare repriză cu câte un gol încasat

Astra – Universitatea Craiova, finala Cupei României! | Cupa României

Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai  tari meciuri
Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai tari meciuri

CRAIOVA - VIITORUL 1-2 | Hagi invinge detinatoarea trofeului la ea acasa!  Rivaldinho aduce victoria pe finalul partidei | Sport.ro
CRAIOVA - VIITORUL 1-2 | Hagi invinge detinatoarea trofeului la ea acasa! Rivaldinho aduce victoria pe finalul partidei | Sport.ro

Astra - Craiova e finala Cupei României! Când și unde se joacă ultimul act

Video | Blestemul penalty-urilor loveşte din nou! Craiova a ratat o  lovitură de la 11 metri cu Viitorul
Video | Blestemul penalty-urilor loveşte din nou! Craiova a ratat o lovitură de la 11 metri cu Viitorul

Craiova a făcut un pas mare către finala Cupei, iar acum se gândește la  play-off! Ce le-a transmis Ouzounidis elevilor săi
Craiova a făcut un pas mare către finala Cupei, iar acum se gândește la play-off! Ce le-a transmis Ouzounidis elevilor săi