Home

Profit curte Preşedinte cupa juventus linia Alice benefice

Juventus - AC Milan 4-0. Al patrulea succes consecutiv în Cupa Italiei  pentru torinezi
Juventus - AC Milan 4-0. Al patrulea succes consecutiv în Cupa Italiei pentru torinezi

Juventus și Salernitana se întâlnesc în Cupă, cu trei zile înaintea  meciului din Serie A
Juventus și Salernitana se întâlnesc în Cupă, cu trei zile înaintea meciului din Serie A

Cupa Juventus Juventus 022, Ceramica, Pentru cafea, Rosie, 330 ml

Video | Juventus - AC Milan 4-0. Dublă Benatia, dublă gafă Donnarumma și  autogol Kalinic, iar torinezii câștigă Cupa
Video | Juventus - AC Milan 4-0. Dublă Benatia, dublă gafă Donnarumma și autogol Kalinic, iar torinezii câștigă Cupa

The Juventus Academy World Cup 2022 draws to a conclusion - Juventus

Cupa Italiei: Juventus a învins Salernitana, scor 6-1, şi s-a calificat în  sferturi
Cupa Italiei: Juventus a învins Salernitana, scor 6-1, şi s-a calificat în sferturi

Cine nu are Bătrâna Doamnă să-și cumpere! Juventus Torino s-a mai distrat  cu o adversară și este neînvinsă din septembrie | Sport.ro
Cine nu are Bătrâna Doamnă să-și cumpere! Juventus Torino s-a mai distrat cu o adversară și este neînvinsă din septembrie | Sport.ro

Juventus isi salveaza sezonul si castiga Cupa Italiei in fata Atalantei! Un  nou record pentru magnificul Ronaldo | Sport.ro
Juventus isi salveaza sezonul si castiga Cupa Italiei in fata Atalantei! Un nou record pentru magnificul Ronaldo | Sport.ro

Sancţiuni dure pentru Juventus și Inter după derby-ul din Cupa Italiei

Fotbal: Finală Juventus Torino - Inter Milano în Cupa Italiei |  replicaonline.ro
Fotbal: Finală Juventus Torino - Inter Milano în Cupa Italiei | replicaonline.ro

Cupa Italiei: Juventus este ultima echipă calificată în semifinale, după  4-0 cu Frosinone | News.ro
Cupa Italiei: Juventus este ultima echipă calificată în semifinale, după 4-0 cu Frosinone | News.ro

Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat  al doilea trofeu din cariera de antrenor
Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat al doilea trofeu din cariera de antrenor

S-a aflat care e finala Cupa Italiei! Juventus, victorie clară

Cupa Italiei | Juventus Torino, ultima calificată în sferturi

Barcelona ”a calificat-o” pe Juventus Torino la noua Cupă Mondială a  Cluburilor din 2025 | Flashscore.ro
Barcelona ”a calificat-o” pe Juventus Torino la noua Cupă Mondială a Cluburilor din 2025 | Flashscore.ro

Foto | Presa italiană, la picioarele lui Juventus după triumful categoric  din finala Cupei Italiei
Foto | Presa italiană, la picioarele lui Juventus după triumful categoric din finala Cupei Italiei

Juventus - Lazio 1-0 | Torinezii continuă aventura în Cupa Italiei! Tabloul  semifinalelor e complet - Eurosport
Juventus - Lazio 1-0 | Torinezii continuă aventura în Cupa Italiei! Tabloul semifinalelor e complet - Eurosport

Juventus s-a calificat la Cupa Mondială a Cluburilor 2025

Napoli a învins-o pe Juventus la penalty-uri și a cucerit Cupa Italiei!  Este primul trofeu după o pauză de cinci ani | FOTO & VIDEO
Napoli a învins-o pe Juventus la penalty-uri și a cucerit Cupa Italiei! Este primul trofeu după o pauză de cinci ani | FOTO & VIDEO

Cupa Juventus Juventus 015, Ceramica, Pentru cafea, Portocaliu, 330 ml

Presa: Juventus Torino s-a calificat la noua Cupă Mondială a Cluburilor din  2025 - 13.03.2024 | BURSA.RO
Presa: Juventus Torino s-a calificat la noua Cupă Mondială a Cluburilor din 2025 - 13.03.2024 | BURSA.RO

Juventus a cucerit Cupa Italiei pentru a 14-a oară! Victorie în finala cu  Atalanta
Juventus a cucerit Cupa Italiei pentru a 14-a oară! Victorie în finala cu Atalanta

Juventus s-a calificat cu emoții în Cupa Italiei / Cum arată sferturile de  finală - HotNews.ro
Juventus s-a calificat cu emoții în Cupa Italiei / Cum arată sferturile de finală - HotNews.ro

Juventus - Inter 2-4, finala Cupei Italiei. Milanezii se aleg cu trofeul,  torinezii termină în genunchi un sezon dezamăgitor. Video - Fanatik.ro
Juventus - Inter 2-4, finala Cupei Italiei. Milanezii se aleg cu trofeul, torinezii termină în genunchi un sezon dezamăgitor. Video - Fanatik.ro

Cupa Italiei 22/23: Juventus - Inter Milano 1-1