Puternic calciu Iminent cupa mondiala ski alpin baterie Motiva Posteritate

Accidentare horror în Cupa Mondială de schi alpin

Schi alpin: Mikaela Shiffrin a câştigat Cupa... | News.ro

Cupa Mondiala la schi alpin: Shiffrin ia viteza in probele tehnice |  Sport.ro
Cupa Mondiala la schi alpin: Shiffrin ia viteza in probele tehnice | Sport.ro

Schi alpin: Cupa Mondială - Lara Gut-Behrami, tot mai aproape de marele  Glob de Cristal - Sport Alert
Schi alpin: Cupa Mondială - Lara Gut-Behrami, tot mai aproape de marele Glob de Cristal - Sport Alert

Începe Cupa Mondială de schi alpin! Calendarul competițiilor - Ski Magazine

O americancă a doborât recordul de victorii în Cupa Mondială de schi alpin

Schi alpin: Lara Gut-Behrami a obţinut a 40-a sa victorie în Cupa Mondială  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Lara Gut-Behrami a obţinut a 40-a sa victorie în Cupa Mondială | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mikaela Shiffrin, un nou start fabulos în Cupa Mondială la schi alpin! Câți  bani a câștigat superba sportivă, după victoria mare de la Solden | VIDEO
Mikaela Shiffrin, un nou start fabulos în Cupa Mondială la schi alpin! Câți bani a câștigat superba sportivă, după victoria mare de la Solden | VIDEO

Schi alpin: Cupa Mondială - Marco Odermatt a reuşit dubla pe pârtia de la  Wengen | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Marco Odermatt a reuşit dubla pe pârtia de la Wengen | AGERPRES • Actualizează lumea.

Schi alpin: Cupa Mondială - Petra Vlhova a câştigat primul slalom feminin  al sezonului | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Petra Vlhova a câştigat primul slalom feminin al sezonului | AGERPRES • Actualizează lumea.

Schi alpin: Cupa Mondială - Marco Odermatt a cucerit Globul de Cristal la  slalom uriaş | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Marco Odermatt a cucerit Globul de Cristal la slalom uriaş | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa Mondială de schi alpin, ediţia 2023-2024, începe! Calendarul tuturor  curselor - Eurosport
Cupa Mondială de schi alpin, ediţia 2023-2024, începe! Calendarul tuturor curselor - Eurosport

Premiu inedit la o etapă de Cupă Mondială de schi alpin » Jasmine Flury a  primit un vițel după ce s-a impus în proba de coborâre
Premiu inedit la o etapă de Cupă Mondială de schi alpin » Jasmine Flury a primit un vițel după ce s-a impus în proba de coborâre

Schi alpin: Mikaela Shiffrin, impresionantă şi la Killington. Ea a obţinut  a 90-a victorie în Cupa Mondială | News.ro
Schi alpin: Mikaela Shiffrin, impresionantă şi la Killington. Ea a obţinut a 90-a victorie în Cupa Mondială | News.ro

O nouă accidentare gravă la Cupa Mondială de schi alpin

Cupa Mondială de Schi Alpin | Slalomurile de la St-Moritz și Val d'Isere au  fost anulate - Eurosport
Cupa Mondială de Schi Alpin | Slalomurile de la St-Moritz și Val d'Isere au fost anulate - Eurosport

Schi alpin: Cupa Mondială - Petra Vlhova reușește dubla pe pârtia de Levi |  Cuget Liber
Schi alpin: Cupa Mondială - Petra Vlhova reușește dubla pe pârtia de Levi | Cuget Liber

Stephanie Venier a obţinut a doua victorie în Cupa Mondială de Schi Alpin.  Mikaela Shiffrin a căzut grav
Stephanie Venier a obţinut a doua victorie în Cupa Mondială de Schi Alpin. Mikaela Shiffrin a căzut grav

Schi alpin: Cupa Mondială - Lara Gut-Behrami, tot mai aproape de marele  Glob de Cristal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Lara Gut-Behrami, tot mai aproape de marele Glob de Cristal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Schi alpin: Cupa Mondială - Elveţianul Daniel Yule, victorie spectaculoasă  în slalomul de la Chamonix | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Elveţianul Daniel Yule, victorie spectaculoasă în slalomul de la Chamonix | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mikaela Shiffrin, la trei victorii de recordul mondial în Cupa Mondială de  schi alpin
Mikaela Shiffrin, la trei victorii de recordul mondial în Cupa Mondială de schi alpin

Schi alpin - Cupa Mondială: Elveţianul Marco Odermatt a câştigat slalomul  uriaş de la Val d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin - Cupa Mondială: Elveţianul Marco Odermatt a câştigat slalomul uriaş de la Val d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mikaela Shiffrin a obţinut a 91-a victorie în Cupa Mondială de schi alpin -  Antena Sport
Mikaela Shiffrin a obţinut a 91-a victorie în Cupa Mondială de schi alpin - Antena Sport

Schi alpin/ Cupa Mondială: Marco Odermatt a câştigat slalomul uriaş de la  Val d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin/ Cupa Mondială: Marco Odermatt a câştigat slalomul uriaş de la Val d'Isere | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mikaela Shiffrin a ajuns la 71 de victorii în Cupa Mondială de schi alpin |  Cuget Liber
Mikaela Shiffrin a ajuns la 71 de victorii în Cupa Mondială de schi alpin | Cuget Liber

Schi alpin: Cupa Mondială - Sezon încheiat pentru Sofia Goggia, după o  dublă fractură la picior | AGERPRES • Actualizează lumea.
Schi alpin: Cupa Mondială - Sezon încheiat pentru Sofia Goggia, după o dublă fractură la picior | AGERPRES • Actualizează lumea.