impunere baseball troc dinamo voluntari Suveran Alba ca Zapada amiază

Dezamăgire după Dinamo - FC Voluntari 1-0: „Nu am putut lega trei pase! S-a  simțit spiritul de echipă mare”
Dezamăgire după Dinamo - FC Voluntari 1-0: „Nu am putut lega trei pase! S-a simțit spiritul de echipă mare”

6 detalii de la Dinamo - Voluntari: ”Centralului” Moroiță i s-a stricat  aparatura + fotbalistul care a părăsit partida în cârje. FOTO | SuperLiga |  iAM SPORT
6 detalii de la Dinamo - Voluntari: ”Centralului” Moroiță i s-a stricat aparatura + fotbalistul care a părăsit partida în cârje. FOTO | SuperLiga | iAM SPORT

Voluntari-DINAMO: Să continuăm seria pozitivă! Cum ar putea arăta primul 11  - Dinamo1948
Voluntari-DINAMO: Să continuăm seria pozitivă! Cum ar putea arăta primul 11 - Dinamo1948

Jucătorii fericiți după succesul cu Voluntari! ,,Ne bucurăm că le-am pus un  zâmbet pe față fanilor'' - Dinamo1948
Jucătorii fericiți după succesul cu Voluntari! ,,Ne bucurăm că le-am pus un zâmbet pe față fanilor'' - Dinamo1948

Dinamo - FC Voluntari, Live Video Online, în etapa 21 din Superliga

Dinamo câștigă la Voluntari, după un thriller cu 5 goluri și un penalty  ratat - Evenimentul Zilei
Dinamo câștigă la Voluntari, după un thriller cu 5 goluri și un penalty ratat - Evenimentul Zilei

VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun câştigat de către „câini”.  Sigurjonsson a ratat lovitura de la 11m din prelungiri
VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun câştigat de către „câini”. Sigurjonsson a ratat lovitura de la 11m din prelungiri

Exclusiv | Fotbalistul pus la zid după FC Voluntari - Dinamo: ”O bătaie de  joc”
Exclusiv | Fotbalistul pus la zid după FC Voluntari - Dinamo: ”O bătaie de joc”

FC Voluntari - Dinamo, scor final. Meci cu final dramatic | DCNews

FC Voluntari - Dinamo, Live, în etapa a 6-a din Superliga

FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun la Voluntari. Sigurjonsson a ratat  incredibil un penalty în finalul partidei - Playsport
FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun la Voluntari. Sigurjonsson a ratat incredibil un penalty în finalul partidei - Playsport

Dinamo - Voluntari 2-1: "Câinii" sunt lideri în Liga 1

FC Voluntari – Dinamo. Deschis oricărui rezultat - Avancronică - LPF

Un nou meci dramatic pentru Voluntari. Dinamo, cu glonțul pe la ureche |  adevarul.ro
Un nou meci dramatic pentru Voluntari. Dinamo, cu glonțul pe la ureche | adevarul.ro

Voluntari – Dinamo 2-3! Echipa lui Ovidiu Burcă a obţinut a doua victorie a  sezonului. Sigurjonsson a ratat un penalty - Antena Sport
Voluntari – Dinamo 2-3! Echipa lui Ovidiu Burcă a obţinut a doua victorie a sezonului. Sigurjonsson a ratat un penalty - Antena Sport

Dinamo dă lovitura la Voluntari după un final ULUITOR, cu gol validat de  VAR și penalty ratat de gazde
Dinamo dă lovitura la Voluntari după un final ULUITOR, cu gol validat de VAR și penalty ratat de gazde

Dinamo - FC Voluntari 1-0, în etapa 21 din SuperLiga. Gregorio aduce trei  puncte vitale pentru "câini". Clasamentul la final de 2023 - Fanatik.ro
Dinamo - FC Voluntari 1-0, în etapa 21 din SuperLiga. Gregorio aduce trei puncte vitale pentru "câini". Clasamentul la final de 2023 - Fanatik.ro

FC Voluntari - Dinamo București 2-3 | „Câinii” au început să muște! A doua  victorie cu emoții în campionat | Sport.ro
FC Voluntari - Dinamo București 2-3 | „Câinii” au început să muște! A doua victorie cu emoții în campionat | Sport.ro

Dinamo - Voluntari 1-0. Dinamo lovește în prelungiri și pregătește "marea  evadare". Cum arată acum clasamentul din Superliga - Playsport
Dinamo - Voluntari 1-0. Dinamo lovește în prelungiri și pregătește "marea evadare". Cum arată acum clasamentul din Superliga - Playsport

Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în  ultimul meci al anului din campionat - Eurosport
Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în ultimul meci al anului din campionat - Eurosport

REZUMAT: FC Voluntari - Dinamo 2-3. Final NEBUN, cu penalty ratat în  prelungiri - YouTube
REZUMAT: FC Voluntari - Dinamo 2-3. Final NEBUN, cu penalty ratat în prelungiri - YouTube