Home

Foaie Lateral internaţional fotbal cfr dinamo amantă Pelerină onora

Tribut adus „Unicului Căpitan”. „Câinii” smulg un punct cu CFR

VIDEO Echipament special pentru Dinamo la partida cu CFR Cluj - HotNews.ro

Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah pe CFR Cluj (1-1), în Superligă | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah pe CFR Cluj (1-1), în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Reacţia lui Otele, după "dubla" din CFR Cluj - Dinamo 4-0: "Sunt fericit  pentru goluri şi victorie!" Ce a spus de lupta la titlu - Antena Sport
Reacţia lui Otele, după "dubla" din CFR Cluj - Dinamo 4-0: "Sunt fericit pentru goluri şi victorie!" Ce a spus de lupta la titlu - Antena Sport

CLUJ-NAPOCA - FOTBAL - SUPERLIGA - CFR CLUJ - DINAMO BUCURESTI - 23 FEB  2024 - Inquam Photos
CLUJ-NAPOCA - FOTBAL - SUPERLIGA - CFR CLUJ - DINAMO BUCURESTI - 23 FEB 2024 - Inquam Photos

CFR Cluj - Dinamo Live Video Online în etapa 30 din Liga 1

Dinamo – CFR. După 75 de ani - Avancronică - LPF

Dinamo și CFR au dat-o la pace. Remiză spectaculoasă la București. "Câinii"  respiră după 4 înfrângeri consecutive - Eurosport
Dinamo și CFR au dat-o la pace. Remiză spectaculoasă la București. "Câinii" respiră după 4 înfrângeri consecutive - Eurosport

FC Dinamo - CFR Cluj

VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce  l-a lansat în fotbalul mare
VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare

CFR Cluj - Dinamo 4-0. "Câinii" s-au prăbușit în repriza secundă: patru  goluri încasate în 30 de minute | Sport.ro
CFR Cluj - Dinamo 4-0. "Câinii" s-au prăbușit în repriza secundă: patru goluri încasate în 30 de minute | Sport.ro

Dinamo - CFR Cluj 1-1, în etapa #12 din Superliga

CFR Cluj - Dinamo 4-1. Campioana intră de pe primul loc în play-off

Lovitură primită de Dinamo! Doi jucători importanți sunt incerți pentru  meciul cu CFR Cluj - Eurosport
Lovitură primită de Dinamo! Doi jucători importanți sunt incerți pentru meciul cu CFR Cluj - Eurosport

Dinamo iese la atac după umilința de la Cluj: "Toate deciziile arbitrului  au fost aplecate către CFR" | SuperLiga | iAM SPORT
Dinamo iese la atac după umilința de la Cluj: "Toate deciziile arbitrului au fost aplecate către CFR" | SuperLiga | iAM SPORT

CFR 1907 | DINAMO BUCUREȘTI – CFR CLUJ 1-1

CFR Cluj - Dinamo, Live Video Online, de la ora 20:00, în etapa 27 din  Superliga
CFR Cluj - Dinamo, Live Video Online, de la ora 20:00, în etapa 27 din Superliga

Dinamo Bucuresti - CFR 1907 Cluj

Video | Dinamo - CFR Cluj 1-1. Remiză spectaculoasă pe Arena Națională!  Ardelenii au egalat în repriza secundă
Video | Dinamo - CFR Cluj 1-1. Remiză spectaculoasă pe Arena Națională! Ardelenii au egalat în repriza secundă

Dinamo-CFR Cluj, 1-1. Meci încheiat la egalitate de „feroviari” pe Arena  Națională
Dinamo-CFR Cluj, 1-1. Meci încheiat la egalitate de „feroviari” pe Arena Națională

Fotbal: CFR Cluj a surclasat-o pe Dinamo cu 4-0, în Superligă | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: CFR Cluj a surclasat-o pe Dinamo cu 4-0, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rezumat: Dinamo - CFR 0-3 (0-1)

VIDEO | Dinamo - CFR Cluj 0-3, în Liga 1. Campioana a defilat în "Ştefan  cel Mare" prin golurile lui Omrani, Debeljuh şi Deac
VIDEO | Dinamo - CFR Cluj 0-3, în Liga 1. Campioana a defilat în "Ştefan cel Mare" prin golurile lui Omrani, Debeljuh şi Deac

Dinamo - CFR Cluj, Live Video Online, de la ora 21:30, în runda a 12-a din  Superliga
Dinamo - CFR Cluj, Live Video Online, de la ora 21:30, în runda a 12-a din Superliga

Restricții de circulație în Gruia cu ocazia meciului dintre CFR Cluj și  Dinamo
Restricții de circulație în Gruia cu ocazia meciului dintre CFR Cluj și Dinamo

Cea mai mare surpriză a sezonului! Cine arbitrează meciul Dinamo - CFR Cluj  - Dincolo de sport - Stiri
Cea mai mare surpriză a sezonului! Cine arbitrează meciul Dinamo - CFR Cluj - Dincolo de sport - Stiri