Home

tubulatură dinamic Comitet handbal meciuri Decizie studiul unitate

Franța - Norvegia, finala Campionatului Mondial de handbal feminin. Meciuri  spectaculoase în semifinale. Franțuzoaicele, calificare dramatică! - Antena  Sport
Franța - Norvegia, finala Campionatului Mondial de handbal feminin. Meciuri spectaculoase în semifinale. Franțuzoaicele, calificare dramatică! - Antena Sport

România se poate califica la EURO 2024 de handbal feminin cu punctaj maxim

COMPETIȚII SPORTIVE - În weekend, cinci meciuri de fotbal, handbal și volei  în care sunt angrenate echipe din Maramureș din primele două ligi valorice  - 2mnews
COMPETIȚII SPORTIVE - În weekend, cinci meciuri de fotbal, handbal și volei în care sunt angrenate echipe din Maramureș din primele două ligi valorice - 2mnews

Cine transmite Campionatul European la handbal. Meciurile României vor  putea fi urmărite pe 3 posturi TV - Playsport
Cine transmite Campionatul European la handbal. Meciurile României vor putea fi urmărite pe 3 posturi TV - Playsport

CM Handbal feminin - Meciuri interesante vineri: Programul transmisiilor tv  - HotNews.ro
CM Handbal feminin - Meciuri interesante vineri: Programul transmisiilor tv - HotNews.ro

Handbal la Polivalentă. Meciuri oficiale mai uşoare ca antrenamentele  pentru risipitoarea trupă ieşeană - Ziarul de Iaşi - liderul presei ieşene
Handbal la Polivalentă. Meciuri oficiale mai uşoare ca antrenamentele pentru risipitoarea trupă ieşeană - Ziarul de Iaşi - liderul presei ieşene

Handbal feminin: CSM Bucureşti va disputa meciuri de pregătire cu  Ferencvaros şi Debrecen | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CSM Bucureşti va disputa meciuri de pregătire cu Ferencvaros şi Debrecen | AGERPRES • Actualizează lumea.

Euro 2026 la HANDBAL feminin, cu România, una dintre cele cinci gazde

S-au disputat primele meciuri de handbal „declarate” în România, după mai  bine de 4 luni de pauză. Ce traseu a urmat Potaissa pentru ca acest lucru  să devină posibil și apelul către
S-au disputat primele meciuri de handbal „declarate” în România, după mai bine de 4 luni de pauză. Ce traseu a urmat Potaissa pentru ca acest lucru să devină posibil și apelul către

COMPETIȚII SPORTIVE - În weekend, patru echipe din Maramureș sunt angrenate  în meciuri de fotbal, volei și handbal din primele trei ligi - 2mnews
COMPETIȚII SPORTIVE - În weekend, patru echipe din Maramureș sunt angrenate în meciuri de fotbal, volei și handbal din primele trei ligi - 2mnews

Ce lovitură! România va organiza Europeanul de handbal feminin! Orașele  care vor găzdui meciuri - Eurosport
Ce lovitură! România va organiza Europeanul de handbal feminin! Orașele care vor găzdui meciuri - Eurosport

Mie nu îmi plac meciurile astea!” Primele declarații ale tricolorelor după  debutul perfect la Campionatul Mondial de handbal feminin | Sport.ro
Mie nu îmi plac meciurile astea!” Primele declarații ale tricolorelor după debutul perfect la Campionatul Mondial de handbal feminin | Sport.ro

Cum vezi meciuri de handbal live și cine le transmite la TV

Video | România - Polonia 28-24. Revenire frantastică pentru "tricolore".  Au fost conduse 3 sferturi din meci. Prima victorie la Euro
Video | România - Polonia 28-24. Revenire frantastică pentru "tricolore". Au fost conduse 3 sferturi din meci. Prima victorie la Euro

HANDBAL FEMININ. Două meciuri, două înfrângeri - Stiri si informatii din  judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
HANDBAL FEMININ. Două meciuri, două înfrângeri - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

COMPETIȚII SPORTIVE - În weekend, 6 echipe din Maramureș sunt angrenate în  meciuri de fotbal, volei și handbal din primele trei ligi - 2mnews
COMPETIȚII SPORTIVE - În weekend, 6 echipe din Maramureș sunt angrenate în meciuri de fotbal, volei și handbal din primele trei ligi - 2mnews

Surpriză la Campionatul European de handbal masculin » Favorita Danemarca,  învinsă după 27 de meciuri
Surpriză la Campionatul European de handbal masculin » Favorita Danemarca, învinsă după 27 de meciuri

Handbal feminin: Astazi strigam iarasi – HAI ROMANIA! Tricolorele joaca al  treilea meci de la CM, in compania Spaniei | 007sport
Handbal feminin: Astazi strigam iarasi – HAI ROMANIA! Tricolorele joaca al treilea meci de la CM, in compania Spaniei | 007sport

România bate dramatic în Croația și merge la Europeanul de handbal feminin.  Ultimele două meciuri din preliminarii nu mai contează - Playsport
România bate dramatic în Croația și merge la Europeanul de handbal feminin. Ultimele două meciuri din preliminarii nu mai contează - Playsport

România îşi încheie grupa preliminară cu două meciuri la îndemână

Cine transmite la TV meciurile României la CM de handbal feminin 2019

Campionatul European de Handbal Masculin: Peste 60 de meciuri, în direct,  la Digi Sport | Digi24
Campionatul European de Handbal Masculin: Peste 60 de meciuri, în direct, la Digi Sport | Digi24

A fost stabilit programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei  României la handbal feminin • ProBraila • Stiri Braila
A fost stabilit programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei României la handbal feminin • ProBraila • Stiri Braila