Amenda dramatic Viespe handbal minaur Leonardoda Ştiinţă Previziune

Minaur Baia Mare, rezultat istoric în cupele europene: a atins pragul de 40  de goluri în partida cu Storhamar, în grupele European Handball League
Minaur Baia Mare, rezultat istoric în cupele europene: a atins pragul de 40 de goluri în partida cu Storhamar, în grupele European Handball League

Handbal masculin: Minaur Baia Mare – Bregenz Handball, scor 37-31, în  sferturile European Cup | News.ro
Handbal masculin: Minaur Baia Mare – Bregenz Handball, scor 37-31, în sferturile European Cup | News.ro

Palmares – CS Minaur Baia Mare

Constanța a plecat cu trofeul acasă, Minaur termină sezonul cu un nou loc 2  – CS Minaur Baia Mare
Constanța a plecat cu trofeul acasă, Minaur termină sezonul cu un nou loc 2 – CS Minaur Baia Mare

Lotul de jucătoare – CS Minaur Baia Mare

Academia de Handbal Minaur, locul 5 la turneul final al juniorilor II -  Graiul Maramureșului
Academia de Handbal Minaur, locul 5 la turneul final al juniorilor II - Graiul Maramureșului

Echipa masculină de handbal a CS Minaur se pregătește pentru startul  sezonului – CS Minaur Baia Mare
Echipa masculină de handbal a CS Minaur se pregătește pentru startul sezonului – CS Minaur Baia Mare

Trei jucători de la Academia de Handbal Minaur convocați la loturile  naționale – Academia de Handbal Minaur
Trei jucători de la Academia de Handbal Minaur convocați la loturile naționale – Academia de Handbal Minaur

Amical la Bistrița terminat la egalitate de fetele de la Minaur – CS Minaur  Baia Mare
Amical la Bistrița terminat la egalitate de fetele de la Minaur – CS Minaur Baia Mare