A inflori vizita profilaxie hochei slovacia Percepţie conversie public

Țiriac organizează singurul turneu internațional de hochei pentru copii

La doar 17 ani, slovacul Juraj Slafkovsky, declarat cel mai bun jucător al  turneului olimpic de hochei pe gheaţă
La doar 17 ani, slovacul Juraj Slafkovsky, declarat cel mai bun jucător al turneului olimpic de hochei pe gheaţă

Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat  câștigătorii
Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat câștigătorii

Fundația Ion Țiriac

La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu  Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea
La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea

VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială  Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania

Hochei pe Gheaţă știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

Performante notabile obtinute de echipa de hochei Skoda in competitiile  amicale de hochei din Slovacia – Fundația Ion Țiriac
Performante notabile obtinute de echipa de hochei Skoda in competitiile amicale de hochei din Slovacia – Fundația Ion Țiriac

Slovacul Juraj Slafkovsky, 17 ani, declarat cel mai bun jucător al  turneului olimpic de hochei pe gheaţă | News.ro
Slovacul Juraj Slafkovsky, 17 ani, declarat cel mai bun jucător al turneului olimpic de hochei pe gheaţă | News.ro

VIDEO | România s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale Universitare  de Hochei. ”Tricolorii” au trecut clar de Cehia
VIDEO | România s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale Universitare de Hochei. ”Tricolorii” au trecut clar de Cehia

Naționala de hochei a SUA e fără medalie de 12 primăveri și fără ”aur” de 42

LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după  ce a învins Suedia - Eurosport
LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după ce a învins Suedia - Eurosport

Slovacia a eliminat SUA în sferturile de finală ale turneului olimpic de  hochei pe gheaţă
Slovacia a eliminat SUA în sferturile de finală ale turneului olimpic de hochei pe gheaţă

Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport.  Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada
Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport. Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada

URMĂREȘTE CUPA MONDIALĂ DE HOCHEI 2024 GRATUIT PE SWEET.TV

Eșec al naționalei de hochei pe gheață după două reprize încheiate 0-0

Gol UNIC înscris la Campionatul Mondial de hochei! Execuția fabuloasă,  reușită de un talent în vârstă de doar 14 ani | Sport.ro
Gol UNIC înscris la Campionatul Mondial de hochei! Execuția fabuloasă, reușită de un talent în vârstă de doar 14 ani | Sport.ro

Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă |  Cuvântul Libertăţii
Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă | Cuvântul Libertăţii

Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la  Olimpiadă
Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la Olimpiadă

Echipa de hochei pe gheață din Chișinău va participa la turneul  internațional din Slovacia - #diez
Echipa de hochei pe gheață din Chișinău va participa la turneul internațional din Slovacia - #diez

VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială  Universitară | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială Universitară | Newsweek Romania

Rezultate de excepţie pentru echipele de copii români în cadrul turneului  internaţional de hochei - 27.03.2023 | BURSA.RO
Rezultate de excepţie pentru echipele de copii români în cadrul turneului internaţional de hochei - 27.03.2023 | BURSA.RO

Puștiul din echipa-surpriză! Noua stea din hocheiul slovac a uimit la JO de  iarnă
Puștiul din echipa-surpriză! Noua stea din hocheiul slovac a uimit la JO de iarnă

Meci Hockey Slovacia - YouTube

Națíonala de hochei pe gheață are în lot trei ruși și doi ucraineni

Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre  favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro
Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro