Home

energie pereche Administra italia croatia cupa davis vântul este puternic neadormit Existenţă

Cupa Davis - Argentina, eliminată de Italia după o întâlnire de 4 zile

Video | Italia a câștigat Cupa Davis

Cupa Davis: Croația a învins Italia în meci decisiv și s-a calificat în  semifinale - HotNews.ro
Cupa Davis: Croația a învins Italia în meci decisiv și s-a calificat în semifinale - HotNews.ro

Tenis de masă - CE 2021: România, în grupă cu Italia şi Belgia la feminin  şi cu Slovenia, Luxemburg şi Finlanda la masculin | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis de masă - CE 2021: România, în grupă cu Italia şi Belgia la feminin şi cu Slovenia, Luxemburg şi Finlanda la masculin | AGERPRES • Actualizează lumea.

Italia a câştigat Cupa Davis 2023 după ce a învins în finală Australia |  Flashscore.ro
Italia a câştigat Cupa Davis 2023 după ce a învins în finală Australia | Flashscore.ro

S-au stabilit grupele Cupei Davis pentru ediția din 2023. Cu cine joacă  deținătoarea titlului - Sportbull
S-au stabilit grupele Cupei Davis pentru ediția din 2023. Cu cine joacă deținătoarea titlului - Sportbull

Canada a cucerit în premieră Cupa Davis - Știri și informații

S-a scris istorie în Cupa Davis! Italia a câștigat după 47 de ani

Australia s-a calificat în finala Cupei Davis după ce a trecut de Croația  în semifinale. Sâmbătă se decide a doua finalistă | Sport.ro
Australia s-a calificat în finala Cupei Davis după ce a trecut de Croația în semifinale. Sâmbătă se decide a doua finalistă | Sport.ro

Croația a obținut biletele pentru semifinalele Cupei Davis, după ce a  învins Italia la Torino - Eurosport
Croația a obținut biletele pentru semifinalele Cupei Davis, după ce a învins Italia la Torino - Eurosport

Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la  punct Croația
Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la punct Croația

S-au stabilit semifinalele Cupei Davis 2021! Cu cine joacă Serbia lui Novak  Djokovic
S-au stabilit semifinalele Cupei Davis 2021! Cu cine joacă Serbia lui Novak Djokovic

Biletul zilei din tenis - Cupa Davis - XBets

Se știu primele două semifinaliste ale Cupei Davis. Germania lui Zverev,  victorie cu Marea Britanie
Se știu primele două semifinaliste ale Cupei Davis. Germania lui Zverev, victorie cu Marea Britanie

Serbia, eliminată de Italia în semifinalele Cupei Davis! Djokovic a avut 3  mingi de calificare, dar a pierdut ambele meciuri
Serbia, eliminată de Italia în semifinalele Cupei Davis! Djokovic a avut 3 mingi de calificare, dar a pierdut ambele meciuri

Tenis - Cupa Davis: Croaţia a făcut un pas spre sferturi de finală, Canada  calificată | replicaonline.ro
Tenis - Cupa Davis: Croaţia a făcut un pas spre sferturi de finală, Canada calificată | replicaonline.ro

Tenis: Croaţia, Cehia, Finlanda, Olanda, Coreea de Sud şi Chile, ultimele  calificate în grupele Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Croaţia, Cehia, Finlanda, Olanda, Coreea de Sud şi Chile, ultimele calificate în grupele Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Italia s-a impus în faţa Olandei şi s-a calificat în semifinalele Cupei  Davis
Italia s-a impus în faţa Olandei şi s-a calificat în semifinalele Cupei Davis

Tenis: Jannik Sinner (15 ATP) nu va putea ajuta Italia în faza finală a  Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jannik Sinner (15 ATP) nu va putea ajuta Italia în faza finală a Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Echipa de tenis a Croatiei este prima semifinalista a Cupei Davis - VIDEO

Croatia Italy rezultate live, transmisie în direct și rezultate directe -  Sofascore
Croatia Italy rezultate live, transmisie în direct și rezultate directe - Sofascore

Tenis: Croaţia-Spania şi Italia-SUA, meciurile cap de afiş în sferturile  Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Croaţia-Spania şi Italia-SUA, meciurile cap de afiş în sferturile Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.