CNMB, pe primul loc în ierarhie la ONSŞ, la handbal masculin (învăţământ  gimnazial) – Arena Vâlceană
CNMB, pe primul loc în ierarhie la ONSŞ, la handbal masculin (învăţământ gimnazial) – Arena Vâlceană

LPS Brăila campioană naționala la ONSS handbal fete liceu | Realitatea de  Brăila
LPS Brăila campioană naționala la ONSS handbal fete liceu | Realitatea de Brăila

Echipa Energetic merge la turneul final ONSS handbal fete pentru învățământ  liceal și profesional - Impact Real
Echipa Energetic merge la turneul final ONSS handbal fete pentru învățământ liceal și profesional - Impact Real

Locul 1 la ONSS -handbal baieti gimnaziu | Scoala Vasile Alecsandri Braila

LISTĂ Concursuri școlare sportive 2023. Calendarul campionatelor pentru  elevi legitimați și cel al Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar (ONSS)  2022-2023, publicate de Ministerul Educației - Edupedu.ro
LISTĂ Concursuri școlare sportive 2023. Calendarul campionatelor pentru elevi legitimați și cel al Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar (ONSS) 2022-2023, publicate de Ministerul Educației - Edupedu.ro

ONSS: Scoala Nr. 1 Onesti s-a impus in etapa judeteana urban la handbal  feminin gimnaziu | Jurnal Sportiv
ONSS: Scoala Nr. 1 Onesti s-a impus in etapa judeteana urban la handbal feminin gimnaziu | Jurnal Sportiv

Echipa Colegiului Murgoci a câștigat faza județeană a ONSS la handbal fete  liceu
Echipa Colegiului Murgoci a câștigat faza județeană a ONSS la handbal fete liceu

Handbal ONSȘ licee - LPS Focșani a încheiat pe locul 6 turneul final! -  Monitorul de Vrancea
Handbal ONSȘ licee - LPS Focșani a încheiat pe locul 6 turneul final! - Monitorul de Vrancea

COLEGIUL ENERGETIC A CÂȘTIGAT MEDALIILE DE AUR și la ONSS handbal fete  (gimnaziu) – Curierul de Vâlcea
COLEGIUL ENERGETIC A CÂȘTIGAT MEDALIILE DE AUR și la ONSS handbal fete (gimnaziu) – Curierul de Vâlcea

turneu final onss handbal masculin – Handbal Mania

HANDBAL, ONSS | "Karpen" și "Ghica" merg mai departe - Sport24Bacău

Liceul „Emil Racoviță” Vaslui a câștigat etapa județeană a ONSS la handbal  masculin
Liceul „Emil Racoviță” Vaslui a câștigat etapa județeană a ONSS la handbal masculin

Meciurile finale ale fazei județene a Olimpiadei Naționale a Sportului  Școlar la handbal, nivel liceal, la Medgidia
Meciurile finale ale fazei județene a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar la handbal, nivel liceal, la Medgidia

Handbal | Liceul cu Program Sportiv Arad

Olimpiada Națională a Sportului Școlar – faza Națională la Handbal gimnaziu  băieți, organizată în Cumpăna, și-a desemnat câștigătorii – Cumpaneni
Olimpiada Națională a Sportului Școlar – faza Națională la Handbal gimnaziu băieți, organizată în Cumpăna, și-a desemnat câștigătorii – Cumpaneni

HANDBAL, ONSS | Echipa LPS Bacău este campioană națională - Sport24Bacău

Echipa de handbal a Colegiului Naţional „Ion Maiorescu” în „careul de aşi”  al ONSS | adevarul.ro
Echipa de handbal a Colegiului Naţional „Ion Maiorescu” în „careul de aşi” al ONSS | adevarul.ro

Echipa de handbal de la LPS Brăila, calificată în finala ONSS | Obiectiv  Vocea Brailei
Echipa de handbal de la LPS Brăila, calificată în finala ONSS | Obiectiv Vocea Brailei

turneu final onss licee handbal feminin – Handbal Mania

Etapa județeană de handbal din cadrul ONSS - Stiri din Mures, Stiri Targu  mures - Liderul presei muresene
Etapa județeană de handbal din cadrul ONSS - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

Handbal, ONSS gimnaziu – LPS Focșani, locul 3 la zonă! - Monitorul de  Vrancea
Handbal, ONSS gimnaziu – LPS Focșani, locul 3 la zonă! - Monitorul de Vrancea

Elevii de la Mircea Eliade, la faza națională a ONSS - Caon.ro

Handbal – ONSȘ | Echipa Colegiului ”Anghel Saligny” Baia Mare, calificată  la etapa finală | eZiarultău
Handbal – ONSȘ | Echipa Colegiului ”Anghel Saligny” Baia Mare, calificată la etapa finală | eZiarultău