Poli Iași - Steaua, meci între prima și a doua clasată din play-off

Steaua - Poli Iași, meci între primele două clasate din play-off-ul L2

STEAUA - POLI TIMISOARA 7-0: FCSB face golaveraj şi se apropie la un punct  de liderul CFR Cluj
STEAUA - POLI TIMISOARA 7-0: FCSB face golaveraj şi se apropie la un punct de liderul CFR Cluj

POLI-STEAUA. Amintirile unui 1-8 ISTORIC. "Cel mai frumos moment!" -  Fanatik.ro
POLI-STEAUA. Amintirile unui 1-8 ISTORIC. "Cel mai frumos moment!" - Fanatik.ro

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

CSA Steaua - Poli Iași 2-2! Oaspeții au restabilit egalitatea pe final, iar  echipele au împărțit punctele. Cum arată clasamentul | Sport.ro
CSA Steaua - Poli Iași 2-2! Oaspeții au restabilit egalitatea pe final, iar echipele au împărțit punctele. Cum arată clasamentul | Sport.ro

Poli Iași a demolat-o pe CSA Steaua în derby și și-a asigurat matematic  locul 1 în play-off! Dublă pentru puștiul de la FCSB
Poli Iași a demolat-o pe CSA Steaua în derby și și-a asigurat matematic locul 1 în play-off! Dublă pentru puștiul de la FCSB

Steaua și Poli Iași joacă în deschiderea etapei a 5-a a Ligii 2

Steaua - ACS Poli Timișoara 2-0. Roș-albaștrii s-au calificat la pas în  “sferturi“
Steaua - ACS Poli Timișoara 2-0. Roș-albaștrii s-au calificat la pas în “sferturi“

Bogdan Chipirliu show în Steaua - Poli Timișoara, derby-ul din Liga 2!  Goluri, pasă de gol și penalty ratat pentru atacantul Stelei | Sport.ro
Bogdan Chipirliu show în Steaua - Poli Timișoara, derby-ul din Liga 2! Goluri, pasă de gol și penalty ratat pentru atacantul Stelei | Sport.ro

Meciul Steaua - Poli Iași, primul în Ghencea în 2022

CSA Steaua – Politehnica Iaşi, scor 3-1, în Liga 2. Mesaj de pace al  jucătorilor | News.ro
CSA Steaua – Politehnica Iaşi, scor 3-1, în Liga 2. Mesaj de pace al jucătorilor | News.ro

Poli Iași - Steaua 5-1 | Moldovenii au dat de pământ cu echipa lui Daniel  Oprița | Sport.ro
Poli Iași - Steaua 5-1 | Moldovenii au dat de pământ cu echipa lui Daniel Oprița | Sport.ro

Croitoru i-a dat șah și mat lui Oprița, pe ”Dan Păltinișanu”! Poli  Timișoara a învins Steaua după ce a întors scorul în ultimele minute | Liga  2
Croitoru i-a dat șah și mat lui Oprița, pe ”Dan Păltinișanu”! Poli Timișoara a învins Steaua după ce a întors scorul în ultimele minute | Liga 2

VIDEO | CSA Steaua Bucureşti - Poli Iaşi 2-2, în play-off-ul din Liga 2.  Pas greşit făcut de moldoveni
VIDEO | CSA Steaua Bucureşti - Poli Iaşi 2-2, în play-off-ul din Liga 2. Pas greşit făcut de moldoveni

Poli Timisoara - FC Steaua Bucuresti

Campioana ruşinii! » Steaua a fost umilită de Poli Timişoara şi a ratat  calificarea în sferturile Cupei!
Campioana ruşinii! » Steaua a fost umilită de Poli Timişoara şi a ratat calificarea în sferturile Cupei!

CSA Steaua – Poli Iași închide astăzi runda a treia din play-off-ul Ligii a  2-a - Monitorul de Botoșani
CSA Steaua – Poli Iași închide astăzi runda a treia din play-off-ul Ligii a 2-a - Monitorul de Botoșani

CSA Steaua - Poli Iași 2-1. A doua victorie la rând pentru echipa lui  Daniel Oprița! Claudiu Niculescu, învins în Ghencea - Antena Sport
CSA Steaua - Poli Iași 2-1. A doua victorie la rând pentru echipa lui Daniel Oprița! Claudiu Niculescu, învins în Ghencea - Antena Sport

VIDEO Victoria FCSB-ului cu 7-0 împotriva celor de la Poli, faţă-n faţă cu  memorabilul 1-8 de la Timişoara | adevarul.ro
VIDEO Victoria FCSB-ului cu 7-0 împotriva celor de la Poli, faţă-n faţă cu memorabilul 1-8 de la Timişoara | adevarul.ro

A fost blat la Poli - Steaua 1-8? Mărturia lui Florin Bătrânu: „I-am zis că  e un porc. Am suferit mult după”
A fost blat la Poli - Steaua 1-8? Mărturia lui Florin Bătrânu: „I-am zis că e un porc. Am suferit mult după”

VIDEO Poli Timişoara - Steaua 1-0. Hernandez, gol cu două minute înainte de  final!
VIDEO Poli Timişoara - Steaua 1-0. Hernandez, gol cu două minute înainte de final!

Video | CSA Steaua - Poli Timișoara 3-1. Chipirliu, "one man show", cu o  "dublă", un assist și un penalty ratat
Video | CSA Steaua - Poli Timișoara 3-1. Chipirliu, "one man show", cu o "dublă", un assist și un penalty ratat

Video | CSA Steaua - Poli Iași 2-2. Moldovenii rămân lideri după ce au  egalat pe final
Video | CSA Steaua - Poli Iași 2-2. Moldovenii rămân lideri după ce au egalat pe final