Home

înmuiate Talentat salut sorana cirstea la us open 2021 mentă A incuraja Scafandru

Sorana, o decizie inspirată: Cum de a ajuns să joace la Strasbourg, unde,  astăzi, are finala | adevarul.ro
Sorana, o decizie inspirată: Cum de a ajuns să joace la Strasbourg, unde, astăzi, are finala | adevarul.ro

Sorana Cîrstea a eliminat o favorită în primul tur de la US Open 2021 -  spotmedia.ro
Sorana Cîrstea a eliminat o favorită în primul tur de la US Open 2021 - spotmedia.ro

Sorana Cîrstea, după înfrângerea dureroasă din sferturile US Open: „Cred că  scorul este destul de dur pentru ceea ce s-a jucat”
Sorana Cîrstea, după înfrângerea dureroasă din sferturile US Open: „Cred că scorul este destul de dur pentru ceea ce s-a jucat”

Irina Begu și Sorana Cîrstea au ratat calificarea în sferturile turneului  de la Cleveland
Irina Begu și Sorana Cîrstea au ratat calificarea în sferturile turneului de la Cleveland

Sorana Cîrstea, meci cu o finalistă de Grand Slam - Ora de start și cine  transmite partida - HotNews.ro
Sorana Cîrstea, meci cu o finalistă de Grand Slam - Ora de start și cine transmite partida - HotNews.ro

US Open 2021 | Sorana Cîrstea - Shelby Rogers 5-7, 2-6. Românca a avut  chiar şi minge de set, dar a fost eliminată din turul 2! - Antena Sport
US Open 2021 | Sorana Cîrstea - Shelby Rogers 5-7, 2-6. Românca a avut chiar şi minge de set, dar a fost eliminată din turul 2! - Antena Sport

Presentation | Sorana Cîrstea is making her debut at the Transylvania Open  - Transylvania Open 2024
Presentation | Sorana Cîrstea is making her debut at the Transylvania Open - Transylvania Open 2024

US Open: Sorana Cîrstea vs Veronika Kudermetova - Românca a câștigat  singurul duel direct - HotNews.ro
US Open: Sorana Cîrstea vs Veronika Kudermetova - Românca a câștigat singurul duel direct - HotNews.ro

US Open 2023 | Sorana Cîrstea - Karolina Muchova, pentru un loc în  semifinale! Al patrulea meci direct din acest an - Antena Sport
US Open 2023 | Sorana Cîrstea - Karolina Muchova, pentru un loc în semifinale! Al patrulea meci direct din acest an - Antena Sport

Australian Open 2021. Sorana Cîrstea, primele imagini din izolare la  Melbourne
Australian Open 2021. Sorana Cîrstea, primele imagini din izolare la Melbourne

Sorana Cîrstea, plătită cu 940 de dolari pe minut la US Open 2021! Cu câți  bani va pleca acasă românca după o singură victorie | Sport.ro
Sorana Cîrstea, plătită cu 940 de dolari pe minut la US Open 2021! Cu câți bani va pleca acasă românca după o singură victorie | Sport.ro

Sorana Cîrstea a învins-o pe Veronika Kudermetova și e în turul doi la US  Open
Sorana Cîrstea a învins-o pe Veronika Kudermetova și e în turul doi la US Open

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Sorana Cîrstea, victorie importantă la US Open! A eliminat o jucătoare mai  bine clasată după aproape
Sorana Cîrstea, victorie importantă la US Open! A eliminat o jucătoare mai bine clasată după aproape

Sorana Cîrstea, adversar de top în turneul WTA Abu Dhabi. Cum arată pentru  2021 noul echipament
Sorana Cîrstea, adversar de top în turneul WTA Abu Dhabi. Cum arată pentru 2021 noul echipament

Australian Open 2021. Reacția antrenorului Adrian Cruciat, la finalul  meciului, după ce a fost apostrofat de Sorana Cîrstea | Antena 1
Australian Open 2021. Reacția antrenorului Adrian Cruciat, la finalul meciului, după ce a fost apostrofat de Sorana Cîrstea | Antena 1

Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la US Open: a ratat un meci de gală cu  Ashleigh Barty | Sport.ro
Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la US Open: a ratat un meci de gală cu Ashleigh Barty | Sport.ro

Sorana Cîrstea, calificată în turul al doilea la US Open | Digi24

Sorana Cîrstea, suma câștigată la US Open: Cel mai profitabil turneu din  2023 pentru jucătoarea din România | adevarul.ro
Sorana Cîrstea, suma câștigată la US Open: Cel mai profitabil turneu din 2023 pentru jucătoarea din România | adevarul.ro

Emoții uriașe pentru Sorana Cîrstea, iubita lui Ion Ion Țiriac. În această  seară se duelează la
Emoții uriașe pentru Sorana Cîrstea, iubita lui Ion Ion Țiriac. În această seară se duelează la

PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea s-a oprit în turul 2, după un meci  care a avut două părți diferite - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea s-a oprit în turul 2, după un meci care a avut două părți diferite - Eurosport

PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea, în turul 2 la US Open după o  victorie cu emoții! A făcut un set decisiv perfect - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea, în turul 2 la US Open după o victorie cu emoții! A făcut un set decisiv perfect - Eurosport

Sorana Cîrstea - Karolina Muchova 0-6, 3-6 în sferturi la US Open 2023. Se  oprește drumul Soranei la New York - Fanatik.ro
Sorana Cîrstea - Karolina Muchova 0-6, 3-6 în sferturi la US Open 2023. Se oprește drumul Soranei la New York - Fanatik.ro

Sorana Cîrstea, victorie remarcabilă la US Open. Jucătoarea română  stabileşte o premieră în cariera ei, la turneul de la Flashing Meadow
Sorana Cîrstea, victorie remarcabilă la US Open. Jucătoarea română stabileşte o premieră în cariera ei, la turneul de la Flashing Meadow

Sorana Cîrstea, veste excelentă înainte de Australian Open, după ce a fost  nevoită să se retragă de la Abu Dhabi
Sorana Cîrstea, veste excelentă înainte de Australian Open, după ce a fost nevoită să se retragă de la Abu Dhabi

Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în optimi la US Open după ce a  învins-o pe Elena Rîbakina - Obiectiv de Suceava
Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în optimi la US Open după ce a învins-o pe Elena Rîbakina - Obiectiv de Suceava

Sorana Cîrstea, eliminată în turul secund la US Open. Simona Halep rămâne  singura reprezentantă a României
Sorana Cîrstea, eliminată în turul secund la US Open. Simona Halep rămâne singura reprezentantă a României