gol bucată indiferent de tenis cirstea Machu Picchu Multe situații periculoase medaliat

Sorana Cîrstea, pusă să aleagă între câştigarea unui Grand Slam şi top 10  WTA. Răspunsul neaşteptat - Eurosport
Sorana Cîrstea, pusă să aleagă între câştigarea unui Grand Slam şi top 10 WTA. Răspunsul neaşteptat - Eurosport

Sorana Cîrstea e în semifinale la Miami Open după ce a învins-o pe Arina  Sabalenka, numărul 2 mondial | Digi24
Sorana Cîrstea e în semifinale la Miami Open după ce a învins-o pe Arina Sabalenka, numărul 2 mondial | Digi24

Deși a fost eliminată în primul tur la Australian Open, Sorana Cîrstea a  urcat în clasamentul WTA » E aproape de cea mai bună clasare a carierei
Deși a fost eliminată în primul tur la Australian Open, Sorana Cîrstea a urcat în clasamentul WTA » E aproape de cea mai bună clasare a carierei

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul secund la Dubai

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în turul secund la Dubai (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în turul secund la Dubai (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea, performanță fabuloasă la Abu Dhabi! Niciodată nu a mai  reușit așa ceva în carieră - Eurosport
Sorana Cîrstea, performanță fabuloasă la Abu Dhabi! Niciodată nu a mai reușit așa ceva în carieră - Eurosport

Milionara Sorana Cîrstea. Câți bani a câștigat din tenis

Sorana Cîrstea, plătită cu 26,000 de euro pe oră la Indian Wells. Câți bani  și-a asigurat în timp record | Sport.ro
Sorana Cîrstea, plătită cu 26,000 de euro pe oră la Indian Wells. Câți bani și-a asigurat în timp record | Sport.ro

Sorana Cîrstea vs Marketa Vondrousova - Ora de start și cine transmite  partida din sferturile WTA Dubai - HotNews.ro
Sorana Cîrstea vs Marketa Vondrousova - Ora de start și cine transmite partida din sferturile WTA Dubai - HotNews.ro

Lovitură puternică pentru echipa de tenis a României. Ce decizie a luat  Sorana Cîrstea
Lovitură puternică pentru echipa de tenis a României. Ce decizie a luat Sorana Cîrstea

Cu cine va juca Sorana Cîrstea în sferturi la WTA Miami

Adversara Soranei Cîrstea, declarație surprinzătoare înainte de meciul  direct din optimile de la Dubai
Adversara Soranei Cîrstea, declarație surprinzătoare înainte de meciul direct din optimile de la Dubai

Sorana Cîrstea, victorie fabuloasă cu Marketa Vondrousova! E în semifinale  la Dubai
Sorana Cîrstea, victorie fabuloasă cu Marketa Vondrousova! E în semifinale la Dubai

Sorana Cîrstea, după revenirea carierei! Ce și-a spus când era condusă cu  6-2, 5-1 - Eurosport
Sorana Cîrstea, după revenirea carierei! Ce și-a spus când era condusă cu 6-2, 5-1 - Eurosport

Sorana Cîrstea, înfrângere la scor în turul al doilea de la Indian Wells |  Tenis | iAM SPORT
Sorana Cîrstea, înfrângere la scor în turul al doilea de la Indian Wells | Tenis | iAM SPORT

Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 4-6, 7-6, 6-4. Românca se califică în  turul trei de la Wimbledon
Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 4-6, 7-6, 6-4. Românca se califică în turul trei de la Wimbledon

Meciul Soranei Cîrstea de la WTA Miami, întrerupt - Va fi reluat sâmbătă -  HotNews.ro
Meciul Soranei Cîrstea de la WTA Miami, întrerupt - Va fi reluat sâmbătă - HotNews.ro

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Dubai (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Dubai (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Openul de la Miami, după ce a  trecut de Daria Kasatkina
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Openul de la Miami, după ce a trecut de Daria Kasatkina

Sorana Cîrstea s-a calificat, în premieră, în optimi la US Open. Românca a  învins-o pe Elena Rybakina din Kazahstan
Sorana Cîrstea s-a calificat, în premieră, în optimi la US Open. Românca a învins-o pe Elena Rybakina din Kazahstan