Forja Stem Gând turneu atp madrid 2021 rudă agrafă istorie

Rezultate ATP Madrid 2021, Tenis ATP - Simplu - Flashscore

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

ATP Madrid | Daniil Medvedev nu își găsește ritmul pe zgură! Rusul a fost  eliminat în optimi - Eurosport
ATP Madrid | Daniil Medvedev nu își găsește ritmul pe zgură! Rusul a fost eliminat în optimi - Eurosport

Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui  Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani
Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani

Mutua Madrid Open - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

Turneul de tenis de la Madrid a fost anulat | Ziarul de Sport

Ion Țiriac a vândut turneul de la Madrid unei companii americane

Veste importantă pentru Simona Halep & Co! Turneul de la Madrid, patronat  de Ion Țiriac, se
Veste importantă pentru Simona Halep & Co! Turneul de la Madrid, patronat de Ion Țiriac, se

Rusia învinge Croația la Madrid, câștigă Cupa Davis 2021 - Treizecizero

Urare inedită primită de Ion Țiriac, după finala ATP a turneului său

Când începe Turneul Campionilor și ce jucători de tenis sunt calificați -  Playsport
Când începe Turneul Campionilor și ce jucători de tenis sunt calificați - Playsport

S-a stabilit finala masculină a turneului de la Madrid!

ATP Madrid – Monday, May 3, 2021 final results – Open Court

Turnee WTA 2021 - tenisdecamp.ro

Ion Țiriac a vândut turneul de la Madrid. Cine este noul proprietar

Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva  lui Berrettini - Eurosport
Zverev, rege la Madrid! A câştigat turneul, după o finală epică, împotriva lui Berrettini - Eurosport

Madrid Open 2022 - Wikipedia

ATP Masters 1000 Madrid | Overview | ATP Tour | Tennis

Si Tiriac se uita la bani in pandemie! Premiile financiare de la Madrid au  fost taiate drastic de miliardarul roman: cat va primi Simona Halep in  cazul in care va castiga turneul
Si Tiriac se uita la bani in pandemie! Premiile financiare de la Madrid au fost taiate drastic de miliardarul roman: cat va primi Simona Halep in cazul in care va castiga turneul

Alcaraz - Struff, rezumatul finalei de la Madrid! Carlitos, la al 4-lea  turneu ATP 1000 câștigat
Alcaraz - Struff, rezumatul finalei de la Madrid! Carlitos, la al 4-lea turneu ATP 1000 câștigat

Madrid Open 2023. Carlos Alcaraz și-a păstrat trofeul după o finală nebună  cu un lucky loser - Fanatik.ro
Madrid Open 2023. Carlos Alcaraz și-a păstrat trofeul după o finală nebună cu un lucky loser - Fanatik.ro

Ion Țiriac a vândut turneele de la Madrid! Decizia vine după aproape 2  decenii de succese financiare incredibile | Sport.ro
Ion Țiriac a vândut turneele de la Madrid! Decizia vine după aproape 2 decenii de succese financiare incredibile | Sport.ro

Madrid Open 2021 | Lovitură dură primită de Ion Ţiriac. Liderul mondial,  Novak Djokovic, va absenta la ediţia din acest an - Antena Sport
Madrid Open 2021 | Lovitură dură primită de Ion Ţiriac. Liderul mondial, Novak Djokovic, va absenta la ediţia din acest an - Antena Sport