afară De asemenea Elocvent u cluj astra cupa romaniei Personal descărcare Sărat

Video | VIDEO U Cluj - Astra 3-4. Giurgiuvenii, în sferturile Cupei României

U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa  o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a  ratat penalty! | Sport.ro
U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a ratat penalty! | Sport.ro

VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! |  Federația Română de Fotbal
VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! | Federația Română de Fotbal

Ioan Niculae a intrat în vestiar după meci! Denis Alibec: ”Această finală  ne poate salva sezonul”
Ioan Niculae a intrat în vestiar după meci! Denis Alibec: ”Această finală ne poate salva sezonul”

U Cluj pune tunurile pe arbitraj după eliminarea din Cupa României: „O  jignire la adresa competiției”
U Cluj pune tunurile pe arbitraj după eliminarea din Cupa României: „O jignire la adresa competiției”

Neb"U"nie Astrală!** "U" Cluj a condus cu 3-0 în minutul 8, dar Astra s-a  impus cu 4-3, în prelungiri, în cel mai frumos meci din optimile Cupei |  Liga 2
Neb"U"nie Astrală!** "U" Cluj a condus cu 3-0 în minutul 8, dar Astra s-a impus cu 4-3, în prelungiri, în cel mai frumos meci din optimile Cupei | Liga 2

Surpriză în Cupa României! Astra Giurgiu, eliminată încă din turul 4 -  Eurosport
Surpriză în Cupa României! Astra Giurgiu, eliminată încă din turul 4 - Eurosport

Universitatea Craiova a câştigat Cupa României! Meci nebun pe Ilie Oană

Prima reacție a fotbalistului Valentin Gheorghe, după prostia făcută în  finalul meciului U Cluj – Astra Giurgiu: „Nu mi-am dat seama că sunt în  ofsaid”
Prima reacție a fotbalistului Valentin Gheorghe, după prostia făcută în finalul meciului U Cluj – Astra Giurgiu: „Nu mi-am dat seama că sunt în ofsaid”

Cupa României / Ne îndreptăm spre o finală Astra – Viitorul?

VIDEO Meci halucinant în Cupa României: „U“ Cluj - Astra era 3-0 în minutul  8. Apoi, a urmat o nebunie totală | adevarul.ro
VIDEO Meci halucinant în Cupa României: „U“ Cluj - Astra era 3-0 în minutul 8. Apoi, a urmat o nebunie totală | adevarul.ro

Universitatea Craiova a câştigat Cupa României | Sport | Radio România  Actualitați
Universitatea Craiova a câştigat Cupa României | Sport | Radio România Actualitați

Turul 4 din Cupa României a ajuns la final » U Cluj și Astra, eliminate

TRAGEREA LA SORȚI a 16-imilor Cupei României. "U" Cluj - Steaua, Balotești  - CFR Cluj, Târlungeni - Petrolul, Unirea Brânceni - Astra, Dacia Unirea  Brăila - Dinamo. Programul complet
TRAGEREA LA SORȚI a 16-imilor Cupei României. "U" Cluj - Steaua, Balotești - CFR Cluj, Târlungeni - Petrolul, Unirea Brânceni - Astra, Dacia Unirea Brăila - Dinamo. Programul complet

REZUMAT | ”U” Cluj - Astra Giurgiu 1-2 | Etapa 15, Liga 2, 2021-2022

Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a  pierdut la Oradea. Toate rezultatele
Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a pierdut la Oradea. Toate rezultatele

S-a stabilit programul 16-imilor de finală din Cupa României: Astra - CFR  Cluj, cel mai interesant duel
S-a stabilit programul 16-imilor de finală din Cupa României: Astra - CFR Cluj, cel mai interesant duel

Cele mai surprinzătoare câștigătoare din Cupa României! U Cluj, Arieșul  Turda, Chimia Râmnicu Vâlcea și Voluntari au scris istorie - Fanatik.ro
Cele mai surprinzătoare câștigătoare din Cupa României! U Cluj, Arieșul Turda, Chimia Râmnicu Vâlcea și Voluntari au scris istorie - Fanatik.ro

Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu  Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro
Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României după un meci dificil cu Astra

U Cluj - Steaua, Braila - Dinamo in 16-imile Cupei Romaniei! Astra a picat  cu Unirea Branceni. Tabloul complet al meciurilor din Cupa | Sport.ro
U Cluj - Steaua, Braila - Dinamo in 16-imile Cupei Romaniei! Astra a picat cu Unirea Branceni. Tabloul complet al meciurilor din Cupa | Sport.ro

Cupa României | U Cluj - CFR Cluj 1-1. Remiză în Ardeal! Petrolul - Sepsi  1-3. Covăsnenii au răpus "lupii". Cum arată grupele, după prima etapă -  Antena Sport
Cupa României | U Cluj - CFR Cluj 1-1. Remiză în Ardeal! Petrolul - Sepsi 1-3. Covăsnenii au răpus "lupii". Cum arată grupele, după prima etapă - Antena Sport

U Cluj și-a aflat adversara din Cupa României. Șansă importantă de a ajunge  în semifinale | www.actualdecluj.ro
U Cluj și-a aflat adversara din Cupa României. Șansă importantă de a ajunge în semifinale | www.actualdecluj.ro

Cupa României - semifinale: Universitatea Cluj - FC UTA Arad 1-0

Meci nebun pe Cluj Arena. Universitatea Cluj ratează calificarea în Cupa  României după ce a condus cu 3-0
Meci nebun pe Cluj Arena. Universitatea Cluj ratează calificarea în Cupa României după ce a condus cu 3-0