Home

Economisire minister badminton craiova steaua cupa romaniei Atticus se eschiva Transport

CUPA ROMÂNIEI BETANO | Etapa a doua din faza grupelor se încheie cu încă o  surpriză: Bihor Oradea din L3, egala lui Dinamo! Toate clasamentele,  rezultatele și marcatorii! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI BETANO | Etapa a doua din faza grupelor se încheie cu încă o surpriză: Bihor Oradea din L3, egala lui Dinamo! Toate clasamentele, rezultatele și marcatorii! | Federația Română de Fotbal

REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un  meci spectaculos
REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un meci spectaculos

UTA Arad - Universitatea Craiova 0-1 | Victorie la limită pentru olteni!  Mateiu a marcat singurul gol | Sport.ro
UTA Arad - Universitatea Craiova 0-1 | Victorie la limită pentru olteni! Mateiu a marcat singurul gol | Sport.ro

Cupa Romaniei: CSU Craiova - Steaua, derbiul zilei - HotNews.ro

3.Cupa Romaniei | Peluza Sud Steaua

CS U Craiova - Steaua 0-1. Campionii s-au calificat în semifinalele Cupei.  Ultimul meci pe ”Ion Oblemenco”
CS U Craiova - Steaua 0-1. Campionii s-au calificat în semifinalele Cupei. Ultimul meci pe ”Ion Oblemenco”

SCMU Craiova dă peste Steaua în semifinalele Cupei României

In umbra Craiovei Maxima. 40 de ani de la finala de Cupa Romaniei dureroasa  pentru Poli. VIDEO - Opinia Timisoarei
In umbra Craiovei Maxima. 40 de ani de la finala de Cupa Romaniei dureroasa pentru Poli. VIDEO - Opinia Timisoarei

Marile surprize din 16-imile Cupei României în ultimii 20 de ani! Cum au  fost umilite FCSB şi U Craiova - Fanatik.ro
Marile surprize din 16-imile Cupei României în ultimii 20 de ani! Cum au fost umilite FCSB şi U Craiova - Fanatik.ro

FCSB, eliminată din Cupa României, după înfrângerea

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

Universitatea Craiova - Farul 4-0, în etapa 3 a grupei D din Cupa României  Betano. Oltenii, calificare de pe primul loc - Fanatik.ro
Universitatea Craiova - Farul 4-0, în etapa 3 a grupei D din Cupa României Betano. Oltenii, calificare de pe primul loc - Fanatik.ro

Cupa României. CSU Craiova - Steaua şi CS Mioveni - CFR Cluj, în sferturile  de finală
Cupa României. CSU Craiova - Steaua şi CS Mioveni - CFR Cluj, în sferturile de finală

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-STEAUA BUCURESTI, CUPA ROMANIEI TIMISOREANA  (4.12.2014) - Lead.ro
FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-STEAUA BUCURESTI, CUPA ROMANIEI TIMISOREANA (4.12.2014) - Lead.ro

Cupa României | VIDEO Steaua - Chindia 1-2. Echipa lui Toni Petrea a întors  rezultatul după pauză! FC U Craiova 1948 s-a distrat cu Ripensia
Cupa României | VIDEO Steaua - Chindia 1-2. Echipa lui Toni Petrea a întors rezultatul după pauză! FC U Craiova 1948 s-a distrat cu Ripensia

Victorii pentru Dinamo, Steaua şi SCM 'U' Craiova, în Cupa României - PROFI  24 TV
Victorii pentru Dinamo, Steaua şi SCM 'U' Craiova, în Cupa României - PROFI 24 TV

Cupa României: Rapid, CFR Cluj, U. Cluj şi Steaua în aceeaşi grupă; Craiova,  în grupă cu Dinamo
Cupa României: Rapid, CFR Cluj, U. Cluj şi Steaua în aceeaşi grupă; Craiova, în grupă cu Dinamo

Cupa României: Dinamo - Ceahlăul, CFR Craiova - Steaua, Rapid - Petrolul -  Evenimentul Zilei
Cupa României: Dinamo - Ceahlăul, CFR Craiova - Steaua, Rapid - Petrolul - Evenimentul Zilei

Cupa României -Grupa C #3: FCU Craiova 1948 2-0 FC Steaua!? Din lac în puț!  Adio, Cupă! | FCSTEAUA.RO
Cupa României -Grupa C #3: FCU Craiova 1948 2-0 FC Steaua!? Din lac în puț! Adio, Cupă! | FCSTEAUA.RO

Programul complet al meciurilor din grupele Cupei României | Cupa României  | iAM SPORT
Programul complet al meciurilor din grupele Cupei României | Cupa României | iAM SPORT

REMEMBER | Astăzi se împlinesc 41 de ani de la primul trofeu obţinut de  Craiova în Cupa României
REMEMBER | Astăzi se împlinesc 41 de ani de la primul trofeu obţinut de Craiova în Cupa României

Play-off Cupa României. Cu cine joacă Dinamo, FCU Craiova, CSA Steaua și  Rapid
Play-off Cupa României. Cu cine joacă Dinamo, FCU Craiova, CSA Steaua și Rapid

Craiova - Steaua 0-1. Tudor a dărâmat "Oblemenco". Steaua merge mai departe  în Cupa României după un gol dintr-un penalty discutabil. Meciul s-a  terminat cu criza de nervi a lui Cîrțu și
Craiova - Steaua 0-1. Tudor a dărâmat "Oblemenco". Steaua merge mai departe în Cupa României după un gol dintr-un penalty discutabil. Meciul s-a terminat cu criza de nervi a lui Cîrțu și